דף הבית פרוייקטים

פרוייקטים

ראש הנקרה

חברת אר.אס.אף ישראל (אי. וי.) בע"מ גאה להשיק מדריך קולי באתר ראש הנקרה במהלך הסיור יכול המבקר להאזין לתאורים של תהליכי הטבע המרתקים שיצרו וממשיכים ליצור את הנקרות שהפכו את האתר לאחד מאתרי הטבע היפים בישראל.
למאמר המלא

בית עגנון בירושלים

חברת אר.אס.אף ישראל (אי. וי.) בע"מ גאה להשיק מדריך קולי בבית עגנון בירושלים. במהלך הסיור יכול המבקר להאזין להקלטות נדירות של עגנון ובני משפחתו, וכן לשמוע קטעי הסבר ועדויות של מומחים מתחום האקדמיה ומצוות המוזיאון, המספרים על עגנון, ומקריאים קטעים מיצירותיו הנבחרות.
למאמר המלא

גן לאומי מצדה

חברת אר.אס.אף ישראל (אי. וי.) בע"מ השיקה מדריך קולי בגן לאומי מצדה
למאמר המלא

מוזאון היכל שלמה לאמנות יהודית

חברת אר.אס.אף ישראל (אי. וי.) בע"מ השיקה מדריך קולי במוזיאון לאמנות יהודית ע"ש וולפסון , ב"היכל שלמה".
למאמר המלא

המרכז להנצחת חיילי אנז"ק

חברת אר.אס.אף ישראל (אי. וי.) בע"מ השיקה מערכת להנגשת המרכז להנצחת חיילי אנז"ק בבאר-שבע.
למאמר המלא

תערוכת קרן אור - לעיוורים ולקויי ראייה

חברת אר אס אף ישראל סיפקה את מערכות ההדרכה הקולית ללקויי ראייה ועיוורים בתערוכת " קרן אור", שנערכה בבית האמנים בבאר-שבע. התערוכה ייחודיית מסוגה ופונה לקהל העיוורים ולקויי ראיייה וכן לקהל הרחב. במסגרת התערוכה נעזרו המבקרים במדריך קולי ייחודי, המאפשר גם למבקר עיוור או לקויי ראייה - להפעיל את המכשיר באופן עצמאי ולבחור את קטעי ההדרכה הקולית הרצויים לו.
למאמר המלא

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות

חברת אר.אס.אף ישראל (אי. וי.) בע"מ השיקה מדריך קולי במוזיאון נחום גוטמן לאמנות. המדריך הקולי מלווה את הביקור במוזיאון, תוך תיאור יצירות נבחרות של נחום גוטמן, מתצוגת הקבע של המוזיאון, וכן ע"י הצגת תולדות חייו של האמן.
למאמר המלא

המוזיאון הישראלי במרכז רבין

פרויקט הדרכה קולית ייחודי בהיקפו ובמורכבותו הוקם במוזיאון הישראלי במרכז רבין והוא מוצע כעת ב- 6 שפות. המערכת המותקנת במקום, ייחודית מסוגה בארץ ושולבה בפרויקט ייחודי בהיקפו ובמורכבותו, בקנה מידה ישראלי ועולמי.
למאמר המלא

תערוכת נגיעה - לעיוורים ולקויי ראייה

חברת אר אס אף ישראל סיפקה מערכות הדרכה קולית מיוחדות לעיוורים ולקויי ראייה בתערוכת נגיעה. אופי התערוכה דרש היערכות מיוחדת: הנגשה פיזית – הצבת העבודות בצורה ומיקום שיהיו נוחים ובטוחים וכן הנגשה של תכנים .
למאמר המלא

מוזיאון אסירי המחתרות - עכו

חברת אר. אס. אף ישראל (אי. וי.) בע"מ התקינה מערכת הדרכה קולית מתקדמת במוזיאון אסירי המחתרות בעכו . במסגרת הפרויקט הותקנה במקום מערכת הדרכה קולית, המאפשרת לקבוצות המבקרות במוזיאון להאזין להסברים "חיים" של המדריכים המלווים את הקבוצות,
למאמר המלא

מרכז המבקרים - בנק ישראל

חברת אר.אס אף ישראל אי וי בע"מ נבחרה לספק את המדריך הקולי למרכז המבקרים של בנק ישראל . החברה המספקת שירותי הדרכה קולית ומולטימדיה למוזיאונים ואתרי תיירות ,
למאמר המלא

תערוכת BODIES בתל אביב

חברת אר אס. אף סיפקה את מכשירי ההדרכה הקולית בתערוכת BODIES במתחם התחנה בתל אביב .
למאמר המלא

תערוכת "The Wonder of Learning - The Hundred Languages of Children"

חברת אר אס אף ישראל אי וי בע"מ הפעילה את שירות ההדרכה קולית לקבוצות במסגרת תערוכת "The Wonder of Learning - The Hundred Languages of Children" שהוצגה במרכז רבין בתל- אביב.
למאמר המלא

בית ויצמן - רחובות

חברת אר אס אף מפעילה מדריך קולי בבית ויצמן, ביתו של הנשיא הראשון של מדינת ישראל. המדריך הקולי מוצע במספר שפות.
למאמר המלא

מדריך קולי במרכז מורשת נשות הדסה

חברת אר.אס.אף ישראל (אי.וי.) בע"מ הקימה מערכת הדרכה קולית אינטראקטיבית במרכז המבקרים של ארגון נשות הדסה.
למאמר המלא